Hakkımızda

Pellentesque tincidunt tristique neque, eget venenatis enim gravida quis. Fusce at egestas libero. Cras convallis egestas ullamcorper suspens.

be bold
or
be italic
but never regular

2018 yılında İzmir merkezli kurulan Bolditalic, müşterilerine reklam ve pazarlama alanında hizmet sunmaktadır. SEO, dijital pazarlama, prodüksiyon ve kurumsal tasarım alanında faaliyet gösteren Bolditalic İzmir merkez ofisi dışında, Tekirdağ Çorlu ofisi ile İzmir dışında İstanbul, Tekirdağ, Ankara gibi pek çok şehirde müşterilerine hizmet vermektedir.

bolditalic

Markanıza değer katacak profesyonel hizmetlerimizle yanınızdayız. 

Dijital dünyanın doğasına uygun çalışma ortamımızda yaratıcı fikirler, kusursuz içerikler ve başarılı çalışmalar ile markalarımızın gücüne güç katıyoruz.

Neden bolditalic?

#1

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz. Vereceğimiz hizmette uzmanlığın ötesinde, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve yüksek performanslı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

#2

Takım Çalışması

Ekip olarak başarıya ulaşmak çok kolay. Takım ruhu, uyum ve işbirliklerimiz ile zor bizim için anlamından oldukça uzak bir kelime!

#3

Mükemmellik

Teknik altyapımız ve deneyimlerimiz ile sürekli yenilenen dijital dünyada size mükemmelliği sunmak için ekip olarak çalışıyoruz.

Müşterilerimiz